bdswiss erfahrungen

Získej praxi díky Seznam.cz studentské kampani. Dej dohromady svůj tým už teď!

 

Pokud máš chuť zapojit se letos do Seznam.cz studentské kampaně, máš nejvyšší čas začít s přípravou týmu a s plánováním projektů. Všechny informace najdeš na webu studentskakampan.cz. Závazné registrace se spustí v únoru. K čemu je to dobré? Absolventy, kteří během studia získávají praxi, upřednostní každý zaměstnavatel. Přitom podle průzkumu společnosti Seznam.cz je pro osm z deseti studentů získání placené praxe při studiu složité. Téměř polovina očekává, že s jejím sháněním pomůže škola nebo učitelé. I proto přímo k nám na Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné přichází Seznam.cz s příležitostí získat zkušenosti s plánováním kampaní v online prostředí.

 

seznamcz

 

Co je Studentská kampaň a jak se do ní přihlásit?

Tří až pětičlenný tým dostane přidělený rozpočet, díky kterému si vyzkouší správu skutečných online kampaní v systémech Sklik, Zboží a Seznam naplno. Propagovat lze libovolnou firmu dle vlastního výběru. Se základy a tím, jak začít s propagací, pomůžou experti přímo ze Seznam.cz. Autoři těch nejúspěšnějších kampaní získají možnost měsíční placené stáže. Velkým plusem pro všechny účastníky je možnost vyzkoušet si práci v online marketingu, který patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející obory. Dokladem o získané praxi, který mohou účastníci uplatnit při hledání zaměstnání, je certifikát specialisty – juniora.

Všechny podstatné informace o Studentské kampani najdete na webu studentskakampan.cz. „Aby zájemcům neunikl žádný z důležitých termínů, doporučuji registrovat u nás svoji e-mailovou adresu, kam budeme posílat všechny důležité informace,“ říká Petra Fuksová, manažerka marketingu ve společnosti Seznam.cz a dodává: Základní podmínkou pro účast v kampani je sestavení tří až pětičlenného týmu, složeného ze studentů libovolné vysoké školy, a domluvit se s firmou, kterou budou propagovat. Ti nejlepší pak získají měsíční placenou stáž v Seznamu.“   

 

Zájem o stáže je, nejsou místa

Dobrou zprávou je, že podle průzkumu Seznam.cz studenti význam praxe získané už v průběhu studia nepodceňují. To, co jim chybí, jsou možnosti jak odbornou stáž získat. „Z jarního průzkumu vyplývá, že pro téměř polovinu studentů je složité získat i neplacenou stáž. Navíc je pro řadu mladých lidí dnes vedlejší příjem bezpodmínečnou nutností. Proto letos rozšiřujeme počet míst Studentské kampaně na 375. Ta jsou určena každému, kdo má zájem o online marketing a nechybí mu chuť naučit se pracovat s reklamním systémy od Seznamu,“ doplňuje Petra Fuksová.